Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Antall treff:
208
Du har valgt:
1 2 3 >>
19369 29184 33588 14909 14913 13245 13243 42369 14914 14911 661 662 22514 22515 21350 41548 13694 19862 37919 21811 19863 22516 14841 14842 14843 15018 25767 14938 30328 24615 16751 30329 41821 37763 39504 34140 34139 39916 36837 980 29376 3772 30366 1090 1022 22771 17305 29713 22304 24343 26503 26502 30079 37749 26388 41823 42090 24344 25825 31531 41713 39915 9121 21718 39989 24431 39935 17306 33969 33957 37768 37627 33958 37982 40009 37983 40628 39736 33955 33954 33970 33972 37218 37216 39735 39737 40629 33956 33959 11584 28932 28933 28503 28504 21819
Veil.
27096 LinkIT                                  3M2552 3M Fiber påveggpanel, SC eller ST Uten adaptere. Frontplate 6xSC ell 12xST
Varenr 27096
34964 LinkIT                                  53603.3 Distribusjonsplate for fiberveggskap 6 x SC duplex eller 6 x LC quad adaptere
Varenr 34964
37352 LinkIT                                  6940939 ELKO Cl-Fix montasjebrakett Thorsmann
Varenr 37352
23199 LinkIT                                  9669 ELKO Forhøyningsramme 33mm pv
Varenr 23199
23203 LinkIT                                  9671 ELKO Forhøyningsramme Dobbel 33mm pv
Varenr 23203
21797 LinkIT                                  5954 ELKO koblingsboks, Innfelt 4 par Skjøteboks
Varenr 21797
21795 LinkIT                                  5956 ELKO koblingsboks, Påvegg 4 par Skjøteboks
Varenr 21795
43162 LinkIT                                  1223740 ELKO multibox El.nr 1223740
Varenr 43162
23204 LinkIT                                  9141 ELKO Ramme dobbel
Varenr 23204
23201 LinkIT                                  9140 ELKO Ramme enkel
Varenr 23201
23202 LinkIT                                  8608 ELKO Senterplate tett Blind lokk
Varenr 23202
10606 LinkIT                                  6942074 ELKO Veggboks, påvegg, UTP, Cat.6 x 1
Varenr 10606
10607 LinkIT                                  6942075 ELKO Veggboks, påvegg, UTP, Cat.6 x 2
Varenr 10607
29904 LinkIT                                  6942072 ELKO Veggboks,Innfelt, UTP, Cat. 6 x 1 Brukes til innfelte bokser eller kanal
Varenr 29904
29905 LinkIT                                  6942073 ELKO Veggboks,Innfelt, UTP, Cat.6 x 2 Brukes til innfelte bokser eller kanal
Varenr 29905
28851 LinkIT                                  309-485119 Enkel ramme for Merten/Elko påveggboks
Varenr 28851
42414 LinkIT                                  53030.1 Fiber, blindplugger - LC Svart, duplex
Varenr 42414
22163 LinkIT                                  PP-SCDS Fiber, blindplugger - SC Svart, duplex
Varenr 22163
27533 LinkIT                                  ATN-FU310P Fiber, dempeledd, FC/UPC, 10dB Attenuator
Varenr 27533
39609 LinkIT                                  ATN-LA301P Fiber, dempeledd, LC/APC,  1dB Attenuator
Varenr 39609
29264 LinkIT                                  ATN-LU305P Fiber, dempeledd, LC/UPC,  5dB Attenuator
Varenr 29264
27534 LinkIT                                  ATN-LU310P Fiber, dempeledd, LC/UPC, 10dB Attenuator
Varenr 27534
29906 LinkIT                                  ATN-LU315P Fiber, dempeledd, LC/UPC, 15dB Attenuator
Varenr 29906
23138 LinkIT                                  SCDB05/SM Fiber, dempeledd, SC/UPC,  5dB Attenuator. 1310/1550, Metal hus
Varenr 23138
23139 LinkIT                                  SCDB10/SM Fiber, dempeledd, SC/UPC, 10db Attenuator. 1310/1550
Varenr 23139
23140 LinkIT                                  SCDB15/SM Fiber, dempeledd, SC/UPC, 15dB Attenuator
Varenr 23140
23292 LinkIT                                  SCDB20/SM Fiber, dempeledd, SC/UPC, 20dB Attenuator
Varenr 23292
32742 LinkIT                                  FB-13-FC Fiberadapter FC/PC, simplex, singlemode Passer i ST hull, small
Varenr 32742
23221 LinkIT                                  FB-13-LC Fiberadapter LC-LC, duplex, multimode Beige. Skru og klips feste
Varenr 23221
35782 LinkIT                                  53339.5 Fiberadapter LC-LC, duplex, multimode Kerramisk, Kun klips. Beige, 13,4mm
Varenr 35782
31773 LinkIT                                  53357.31 Fiberadapter LC-LC, duplex, OM3/OM4 Aqua. Klips og skruer. Skruer er inkl.
Varenr 31773
24775 LinkIT                                  FB-14-LC Fiberadapter LC-LC, duplex, singlemode Ceramic, Blå, klips og skruer
Varenr 24775
35783 LinkIT                                  53345.5 Fiberadapter LC-LC, duplex, singlemode Kerramisk, Kun klips. Blå, 13,4mm
Varenr 35783
42659 LinkIT                                  53352.3 Fiberadapter LC-LC, quad, OM2 Beige
Varenr 42659
39513 LinkIT                                  53335.1 Fiberadapter LC-LC, quad, OM3/OM4 Magenta
Varenr 39513
40522 LinkIT                                  53353.1 Fiberadapter LC-LC, quad, Single Mode Metall hus. Passer i SC duplex uttak
Varenr 40522
37702 LinkIT                                  FASCLCMMX2 Fiberadapter SC-LC hybrid duplex Zircoinia sleeve. For SC duplex åpning
Varenr 37702
37701 LinkIT                                  FASCLCMM Fiberadapter SC-LC hybrid single Zircoinia sleeve. For SC simplex åpning
Varenr 37701
40902 LinkIT                                  FA-SCAPC-D Fiberadapter SC-SC, APC, duplex Med klips og skrumontasje
Varenr 40902
38900 LinkIT                                  FA-SCAPC-S Fiberadapter SC-SC, APC, simplex
Varenr 38900
10883 LinkIT                                  FB-13 Fiberadapter SC-SC, duplex, multimode
Varenr 10883
35022 LinkIT                                  53356.1 Fiberadapter SC-SC, duplex, OM3 MM Aqua farge
Varenr 35022
13202 LinkIT                                  DN-96003 Fiberadapter SC-SC, duplex, singlemode Ceramic Ferrule
Varenr 13202
35815 LinkIT                                  53302.31 Fiberadapter SC-SC,simplex, singlemode Ceramic Ferrule.
Varenr 35815
42206 LinkIT                                  FASTLCMMX1 Fiberadapter SC-ST hybrid, simplex For multimodus
Varenr 42206
10983 LinkIT                                  ALWL-STSC1D Fiberadapter ST-SC, duplex, multimode
Varenr 10983
10925 LinkIT                                  FB-14 Fiberadapter ST-ST, multimode Single adapter
Varenr 10925
30132 LinkIT                                  FB-14-S Fiberadapter ST-ST, singlemode Single adapter
Varenr 30132
30886 LinkIT                                  EA6002 Fiberadapter/skjøt MTRJ - MTRJ Passer både single- og multimode
Varenr 30886
25272 LinkIT                                  FBS1011 Fiberpanel, 10" basis, 1U, Dybde 152mm Uten front
Varenr 25272
35295 LinkIT                                  691823 Fiberpanel, 10", 12 x ST 12 uttak enkle ST uttak, lys grå
Varenr 35295
29721 LinkIT                                  691824 Fiberpanel, 10", 8 x SC Uten adaptere
Varenr 29721
31531 LinkIT                                  53600.16 Fiberpanel, 12 x LC duplex, uttrekkbar Grå, RAL 7035. Bruk adaptere 35782/35783
Varenr 31531
33298 LinkIT                                  B76203.24OM3 Fiberpanel, 12 x SC duplex, 50/125, OM3 Leveres med splicekasetter, konfigurert
Varenr 33298
33297 LinkIT                                  B76223.24 Fiberpanel, 12 x SC duplex, 9/125 OS2 Leveres med splicekasetter, konfigurert
Varenr 33297
35583 LinkIT                                  BA70223.24 Fiberpanel, 12 x SC duplex, 9/125 OS2 Terminert m. spliceboks, fargede pigtail
Varenr 35583
39500 LinkIT                                  53640TS.4 Fiberpanel, 12 x SC duplex, teleskop NB! Uten adaptere. Svart
Varenr 39500
33198 LinkIT                                  AL-19AZ-12SCD Fiberpanel, 12 x SC duplex, uttrekkbar Grå, RAL 7035
Varenr 33198
42660 LinkIT                                  AL-19AZ-12SCD-B Fiberpanel, 12 x SC duplex, uttrekkbar Svart, RAL 7005
Varenr 42660
42910 LinkIT                                  53640TS.9 Fiberpanel, 12 x SC simplex, LC duplex Terleskop panel. Uten adaptere. klipslås
Varenr 42910
31532 LinkIT                                  53600.17 Fiberpanel, 24 x LC duplex, skuff Uten splicekasett. Adaptere 35782/35783
Varenr 31532
32794 LinkIT                                  B76223.48 Fiberpanel, 24 x SC duplex, 9/125 OS2 Leveres med splicekasetter, konfigurert
Varenr 32794
36665 LinkIT                                  BA70223.48 Fiberpanel, 24 x SC duplex, 9/125 OS2 Terminert m. spliceboks, fargede pigtail
Varenr 36665
42567 LinkIT                                  53641TS.3 Fiberpanel, 24 x SC duplex, teleskop, Uten adaptere. Lås, Svart RAL 9005
Varenr 42567
40901 LinkIT                                  53641TS.10 Fiberpanel, 24 x SC simplex, LC duplex Terleskop panel. Uten adaptere. Lås
Varenr 40901
18241 LinkIT                                  AL-19AZ-24SCD Fiberpanel, 24xSC duplex uttak Uten adaptere. Ink skruer for 19" mont.
Varenr 18241
29183 LinkIT                                  AL-19AZ-24ST Fiberpanel, 24xST uttak, 1U NB! Uten adaptere
Varenr 29183
40972 LinkIT                                  53600TS.1 Fiberpanel, 24xST uttak, 1U, svart NB! Uten adaptere
Varenr 40972
31616 LinkIT                                  AL-19AZ-48SCD Fiberpanel, 48xSC duplex, uttrekkbar Uten adaptere.
Varenr 31616
40921 LinkIT                                  MPO-FDU-3 Fiberpanel, for 3 x MPO kassetter 19" montering, 1U
Varenr 40921
25273 LinkIT                                  KPS11-12SCD Fiberpanel, front, 12XSC duplex, for 10" Til FBS1011, varenr. 25272
Varenr 25273
37554 Fibrain SP                              XB100.224 Fibrain 19" 24 port keystonepanel NB! Leveres uten adaptere
Varenr 37554
37558 Fibrain SP                              XR100.232 Fibrain 32 port patchpanel for Keystone 19" for bruk med Fibrains Keystone modul
Varenr 37558
37543 Fibrain SP                              FIB-13315 Fibrain 45° 50x25m adapter for Keystone. For universal eller Thorsman ramme
Varenr 37543
39518 Fibrain SP                              PC5203 Fibrain adapter 22,5 x 45mm for Keystone For rammer med 45 x 45mm åpning
Varenr 39518
39404 Fibrain SP                              XB-45KA45D-02 Fibrain adapter 45 x 45mm for Keystone For rammer med 45 x 45mm åpning
Varenr 39404
37544 Fibrain SP                              FIB-13316 Fibrain blinplate for rammer med 45mm å for universal og Thorsmann rammer
Varenr 37544
39664 Fibrain SP                              24 ports LC OM3 Fibrain fiberpanel 24 x LC OM3 Teleskopisk panel m/12 x Duplex adapters
Varenr 39664
40992 Fibrain SP                              24 ports SC OM2 Fibrain fiberpanel 24 x SC OM2 MM Teleskopisk panel m/12 x Duplex adapters
Varenr 40992
39665 Fibrain SP                              24 ports SC OS2 Fibrain fiberpanel 24 x SC OS2 Teleskopisk panel m/12 x Duplex adapters
Varenr 39665
41592 LinkIT                                  Quick6 86KIT Fibrain Quick6 2xRJ45 for 86x86 uttak Til 86x86mm box 2 x Keystone Cat.6 UTP
Varenr 41592
40753 LinkIT                                  Quick6 RKIT Fibrain Quick6 2xRJ45 for Rehau kanal Click-in-ramme, 2 x Keystone Cat.6 UTP
Varenr 40753
40751 LinkIT                                  Quick6 TKIT Fibrain Quick6 2xRJ45 for TEK kanal Click-in-ramme, 2 x Keystone Cat.6 UTP
Varenr 40751
37541 LinkIT                                  XQ100.450 Fibrain Quick6 Keystone modul FTP Keystone for Fibrain kablingssystem
Varenr 37541
37540 LinkIT                                  XQ100.400 Fibrain Quick6 Keystone modul UTP Keystone for Fibrain kablingssystem
Varenr 37540
37555 LinkIT                                  XQ100.205 Fibrain Quick6 Patchepan Cat6 24 x UTP 0,5U, IDC LSA kontakter 250MHz
Varenr 37555
37557 LinkIT                                  XQ100.250 Fibrain Quick6 Patchepane Cat.6 24 x STP 0,5U, IDC LSA kontakter 250MHz
Varenr 37557
39258 LinkIT                                  XR100.250 Fibrain Rapid6A  24port FTP/STP 1U Patchpanel 19" IDC LSA kontakter 500MHz
Varenr 39258
39256 LinkIT                                  XR100.255 Fibrain Rapid6A  Patchpan Cat6a 24 x STP 0,5U, IDC LSA kontakter 500MHz
Varenr 39256
40750 LinkIT                                  Rapid6a86KIT Fibrain Rapid6a 2xRJ45 for 86x86 uttak Til 86x86mm box 2 x Keystone Cat.6a STP
Varenr 40750
40752 Fibrain SP                              Rapid6a RKIT Fibrain Rapid6a 2xRJ45 for Rehau kanal Click-in-ramme, 2 x Keystone Cat.6a STP
Varenr 40752
41593 Fibrain SP                              Rapid6a TKIT Fibrain Rapid6a 2xRJ45 for TEK kanal Click-in-ramme, 2 x Keystone Cat.6a STP
Varenr 41593
37542 Fibrain SP                              XR100.450 Fibrain Rapid6a Keystone modul STP/FTP Keystone Fibrain kablingssystem Toolless
Varenr 37542
37545 Fibrain SP                              FIB-13312 Fibrain universalramme kanal/veggboks 86x86mm for 2 stk 50 x 25 mm moduler
Varenr 37545
20413 LinkIT                                  55-017-47 Gjennomføringsnippel for fiberpanel For 22,5mm hull, kabeldiameter 10-14 mm
Varenr 20413
34756 LinkIT                                  HEX-14000 Hexa Cat.6 komplett påveggboks, 1xCat.6 Med  UTP keystone kontakt og blindlokk
Varenr 34756
34757 LinkIT                                  HEX-14001 Hexa Cat.6 komplett påveggboks, 2xCat.6 Med 2 x  UTP keystone kontakter
Varenr 34757
34384 LinkIT                                  HEX-13315 Hexa Cat6 system, 45°adapt. for Keystone Brukes med Keystone og 86x86ramme 34383
Varenr 34384
34385 LinkIT                                  HEX-13316 Hexa Cat6 system, blindplate for ramme Blindplate for 86x86 ramme varenr: 34383
Varenr 34385
29270 LinkIT                                  HEX-12896 Hexa Cat6 system, Keystone Jack, STP Keystone Jack som ikke krever verktøy
Varenr 29270
 
1 2 3 >>
Copyright © 2014 CBK. All rights reserved.
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS

3.13.6.60