Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Antall treff:
100
Produsent:
LinkIT (33)
Konnektorer:
LC/LC (7)
SC/SC (3)
38552 31365 34970 31242 29604 37977 37976 39490 37975 42450 42451 37980 37979 39491 37978 38077 42793 34896 34805 38010 40995 34808 37888 40992 34807 37890 40993 34806 37892 40991 34809 37894 37879 40997 37882 34810 34811 37884 34812 37886 40994 37896 37897 37615 43041 42493
43749 PRE4SCSCOM3-125M Fibercable, OM3, 4 x 50/125 SC/SC 125 m. Loose Tube, m. trekkestrømpe
40195 LinkITMTX-500-12/OM3 Fiberkabel In-Outdoor,12 fib. 50/125 OM3 Multimodus, 50/125. Tight buffer
36534 Fibrain SPOM4LT08UBK Fiberkabel OM4 Indoor/Outdoor,G8 Multimodus, 50/125. OM4. Tight buffer
38436 LinkITMTX-090-12-OS2TB-5 Fiberkabel OS2 12 x 9/125, 500 met. Singlemodus, 9/125. Tight buffer,
47975 LinkITOS2G06LCSTSC125M Fiberkabel, 2 x LC,ST,SC  6x9/125, 125m OS2, Preterminert med trekkestrømpe
38421 LinkITOM3G08SCSC110M Fiberkabel, 8 leder, 50/125, 110 m. OM3 16 x SC. Preterminert med trekkestrømpe
41330 LinkITOM3G08LCSC012M Fiberkabel, 8 leder, 50/125, 12 m. OM3 8 x SC - 8 x LC,  Preterminated
39274 LinkITOS2G08LCLC70M Fiberkabel, LC-LC  8 x 9/125,  70 m. OS2 16 x LC. Preterminert med trekkestrømpe
42375 LinkITOS2G08LCLC85M Fiberkabel, LC-LC  8 x 9/125,  85 m. OS2 16 x LC. Preterminert med trekkestrømpe
42376 LinkITOS2G08LCLC100M Fiberkabel, LC-LC  8 x 9/125, 100 m. OS2 16 x LC. Preterminert med trekkestrømpe
35483 LinkITOMS224LCLC125M Fiberkabel, LC-LC 24 x 9/125, 125 m. OS2 40 x LC. Preterminert
43779 PRE12LCLCOM3-95M Fiberkabel, OM3, 12 x 50/125 LC/LC  95 m Loose Tube, med trekkestrømpe
42417 LinkITPRE4LCLCOM3-30M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC  30 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
46921 LinkITPRE4LCLCOM3-50M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC  50 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
41450 LinkITPRE4LCLCOM3-75M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC  75 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
41817 PRE4LCLCOM3-80M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC  80 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
41837 PRE4LCLCOM3-100M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC 100 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
38084 PRE4LCLCOM3-125M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC 125 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
43303 PRE4LCLCOM3-150M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC 150 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
41816 PRE4LCLCOM3-160M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC 160 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
38171 PRE4LCLCOM3-200M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC 200 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
43778 PRE4LCLCOM3-250M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC 250 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
43088 LinkITPRE4LCLCOM3-300M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/LC 300 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
43748 PRE4LCSCOM3-125M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 LC/SC 125 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
40974 LinkITPRE4SCSCOM3-20M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 SC/SC  20 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
47991 PRE4SCSCOM3-100M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 SC/SC, 100 m Loose Tube, med trekkestrømpe
47386 PRE4SCSCOM3-135M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 SC/SC, 135 m Loose Tube, med trekkestrømpe
47307 PRE4SCSCOM3-210M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 SC/SC, 210 m Loose Tube, med trekkestrømpe
47420 PRE4SCSCOM3-230M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 SC/SC, 230 m Loose Tube, med trekkestrømpe
47410 PRE4SCSCOM3-250M Fiberkabel, OM3, 4 x 50/125 SC/SC, 250 m Loose Tube, med trekkestrømpe
43780 LinkITPRE6LCLCOM3-40M Fiberkabel, OM3, 6 x 50/125 LC/LC  40 m. Loose Tube, med trekkestrømpe
46920 LinkITOM3G08LCLC050M Fiberkabel, OM3, 8 x 50/125 LC/LC 50 m Loose Tube, med trekkestrømpe
39499 LinkITOM3G08LCLC95M Fiberkabel, OM3, 8 x 50/125 LC/LC 95 m Loose Tube, med trekkestrømpe
41329 LinkITOM3G08LCSC025M Fiberkabel, OM3, 8 x 50/125 SC/LC 25 m 8 x SC - 8 x LC, Loose tube med trekkest
35401 LinkITOM3G08SCSC050M Fiberkabel, OM3, 8 x 50/125 SC/SC 50 m Loose Tube, med trekkestrømpe
40973 LinkITOM3G08SCSC85M Fiberkabel, OM3, 8 x 50/125 SC/SC 85 m Loose Tube, med trekkestrømpe
47077 LinkITOM4G24SCSC015M Fiberkabel, OM4, 24 x 50/125 SC/SC 15 m Loose Tube,
46962 LinkITPRE4LCLCOS2-110M Fiberkabel, OS2, 4 x 9/125 LC/LC 110 m. Loose Tube, m/trekkestrømpe.Metal cup
43776 LinkITPRE8LCLCOS2-600M Fiberkabel, OS2, 8 x 9/125 LC/LC 600 m. Loose Tube, m/trekkestrømpe.Met. fanout
47164 LinkITPRE8LCLCOS2-80M Fiberkabel, OS2, 8 x 9/125 LC/LC 80 m. Loose Tube, m/trekkestrømpe.Met. fanout
46901 LinkITOS2G04SCSC200M Fiberkabel, SC-SC 4 x 9/125, 200 m. OS2 8 x SC. Preterminert med trekkestrømpe
42377 LinkITOS2G08SCSC100M Fiberkabel, SC-SC 8 x 9/125, 100 m. OS2 16 x SC. Preterminert med trekkestrømpe
46900 LinkITOS2G08SCSC200M Fiberkabel, SC-SC 8 x 9/125, 200 m. OS2 16 x SC. Loose Tube + FB7471
35455 LinkITOM3G24LCLC012M Fiberkabel,24 fiber, 50/125, 12 m. OM3 48 x LC. Preterminert, breakout
36427 LinkIT53100.91 Fiberskjøtehylse, 45 mm, 100 stk.
35203 LinkIT53100.9 Fiberskjøtehylse, 61 mm, 100 stk. 2,5 mm diameter
39659 Fibrain SPOM3G24LCLC020M Fibrain 24 fiber, 50/125, 20 m. OM3 24 x LC. Preterminert breakout loosetube
39658 Fibrain SPOM3G24LCLC030M Fibrain 24 fiber, 50/125, 30 m. OM3 24 x LC. Preterminert breakout loosetube
40508 Fibrain SPOM3G24LCLC040M Fibrain 24 fiber, 50/125, 40 m. OM3 24 x LC. Preterminert breakout loosetube
39657 Fibrain SPOM3G24LCLC060M Fibrain 24 fiber, 50/125, 60 m. OM3 24 x LC. Preterminert breakout loosetube
43223 Fibrain SPOS2G24SCSC005M Fibrain 24 fiber, 9/125,  5 m. OS2 24 xSC. Preterminert breakout loosetube
43224 Fibrain SPOS2G24SCSC007M Fibrain 24 fiber, 9/125,  7 m. OS2 24 xSC. Preterminert breakout loosetube
39662 Fibrain SPOS2G24SCSC020M Fibrain 24 fiber, 9/125, 20 m. OS2 24 xSC. Preterminert breakout loosetube
39661 Fibrain SPOS2G24SCSC30M Fibrain 24 fiber, 9/125, 30 m. OS2 24 xSC. Preterminert breakout loosetube
40509 Fibrain SPOS2G24SCSC40M Fibrain 24 fiber, 9/125, 40 m. OS2 24 xSC. Preterminert breakout loosetube
39660 Fibrain SPOS2G24SCSC60M Fibrain 24 fiber, 9/125, 60 m. OS2 24 xSC. Preterminert breakout loosetube
40859 Fibrain SPFEXOCT-1.8-04-1T4F Fibrain 4 fiber 9/125 400m OS2 4xLC M(E2 Robust metall fanout, pulling tube
47165 Fibrain SPFEXOCT-1.8-08-SC Fibrain 8 fiber 9/125 80m OS2 8 x SC Robust metall fanout, pulling tube
39736 Fibrain SPOM2G8SCSC50M Fibrain 8 fiber, 50/125, 50 m. OM2 8 xSC. Preterminert breakout loosetube
43537 Fibrain SPBDC-CI-96F Fibrain 96 fiber utendørs for grøft/rør Singlemode 9/125,
40929 Fibrain SPOS2SMx24LSZH_selvb Fibrain Aero, 24F 9/125, selvbærende Loose Tube, G.652D. Spenn 80-100 meter
38368 Fibrain SPOM2MMX6LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM2  6 fib 500 Loose Tube, Multimodus,  500 meter LSZH
38281 Fibrain SPOM2MMx12LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM2 12 fib 500 Loose Tube, Multimodus,  500 meter LSZH
39682 Fibrain SPLT-OM2-12-LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM2 12 fiber Loose Tube, Multimodus,  metervare
39680 Fibrain SPCDI-OM2-12-LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM2 12 fiber Tight Buffer, Multimodus,  metervare
41909 Fibrain SPOM2MMx24LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM2 24 fib 500 Loose Tube, Multimodus,  500 meter LSZH
38284 Fibrain SPOM3MMx4LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM3  4 fiber Loose Tube, Multimodus,  metervare
39579 Fibrain SPCDI-OM3-4-LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM3  4 fiber Tight Buffer, Multimodus,  metervare
41906 Fibrain SPOM3MMx8LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM3  8 fib 500 Loose Tube, Multimodus,  500 meter LSZH
38283 Fibrain SPOM3MMx8LSZH_meter Fibrain fiberkabel 50/125 OM3  8 fib met Loose Tube, Multimodus,  metervare
39581 Fibrain SPCDI-OM3-8-LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM3  8 fiber Tight Buffer, Multimodus,  metervare
41907 Fibrain SPOM3MMx12LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM3 12 fib 500 Loose Tube, Multimodus,  500 meter LSZH
38282 Fibrain SPOM3MMX12LSZH-M Fibrain fiberkabel 50/125 OM3 12 fiber Loose Tube, Multimodus,  metervare
39583 Fibrain SPCDI-OM3-12-LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM3 12 fiber Tight Buffer, Multimodus,  metervare
41905 Fibrain SPOM3MMx24LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM3 24 fib 500 Loose Tube, Multimodus,  500 meter LSZH
38285 Fibrain SPOM3MMx24LSZH_Meter Fibrain fiberkabel 50/125 OM3 24 fiber Loose Tube, Multimodus,  metervare
39585 Fibrain SPCDI-OM3-24-LSZH Fibrain fiberkabel 50/125 OM3 24 fiber Tight Buffer, Multimodus,  metervare
39683 Fibrain SPLT-OM1-12-LSZH Fibrain fiberkabel 62,5/125 OM1 12 fiber Loose Tube, Multimodus,  metervare
39684 Fibrain SPCDIOM1-12-LSZH Fibrain fiberkabel 62,5/125 OM1 12 fiber Thight Buffer, Multimodus,  metervare
40551 Fibrain SPLT-OS2-04-LSZH-500 Fibrain fiberkabel 9/125 OS2  4 fib 500m 500 meter tromm. Loose Tube, LSOH
47879 Fibrain SPBURRY-DAC-04-A-0XC20 Fibrain fiberkabel 9/125 OS2  4 fiber Armert, loose tube
40550 Fibrain SPLT-OS2-04-LSZH Fibrain fiberkabel 9/125 OS2  4 fiber Loose Tube, Singlemodus,  metervare
39570 Fibrain SPCDI-OS2-4-LSZH Fibrain fiberkabel 9/125 OS2  4 fiber Tight Buffer, Singlemodus,  metervare
41910 Fibrain SPOS2SMx8LSZH Fibrain fiberkabel 9/125 OS2  8 fib 500m Loose Tube, Singlemodus,  500 meter LSZH
39573 Fibrain SPCDI-OS2-8-LSZH Fibrain fiberkabel 9/125 OS2  8 fiber Tight Buffer, Singlemodus,  metervare
38286 Fibrain SPOS2SMx8LSZH_meter Fibrain fiberkabel 9/125 OS2  8 metervar Loose Tube, Singlemodus,  metervare
38287 Fibrain SPOS2SMx12LSZH Fibrain fiberkabel 9/125 OS2 12 fib 500m Loose Tube, Singlemodus,  500 meter LSZH
39681 Fibrain SPLT-OS2-12-LSZH Fibrain fiberkabel 9/125 OS2 12 fiber Loose Tube, Singlemodus,  metervare
39575 Fibrain SPCDI-OS2-12-LSZH Fibrain fiberkabel 9/125 OS2 12 fiber Tight Buffer, Singlemodus,  metervare
38288 Fibrain SPOS2SMx24LSZH_meter Fibrain fiberkabel 9/125 OS2 24 fiber Loose Tube, Singlemodus,  metervare
39577 Fibrain SPCDI-OS2-24-LSZH Fibrain fiberkabel 9/125 OS2 24 fiber Tight Buffer, Singlemodus,  metervare
41908 Fibrain SPOS2SMx24LSZH Fibrain fiberkabel 9/125 OS2 24 x 500met Loose Tube, Singlemodus,  500 meter LSZH
39587 Fibrain SPBDC-CI-48-OM2 Fibrain fiberkabel OM2 forsterket 48 fib Loose tube, for grøft eller kanal 1000 m
39588 Fibrain SPBDC-CI-96-OM2 Fibrain fiberkabel OM2 forsterket 96 fib Loose tube, for grøft eller kanal 1000 m
39397 Fibrain SPME2-4FO-OM2 Fibrain fiberkabel trommel mobil bruk 4 x OM2 SC/PC - SC/PC
43746 Fibrain SPME2-4FO-OM3-250-LCLC Fibrain OM3 Festival Cable  trommel, 250 Trommel m. 250 meter OM3, 4 LC/LC
43264 Fibrain SPME2-4FO-OM3-250 Fibrain OM3 loose tube, på trommel, 250 Trommel m. 250 meter OM3, 4 SC/LC
42171 LinkITRS_Trommel-2 Kapptillegg/Trommel 36,5cm ytterdiameter, 13cm rullediameter
36118 LinkITDIV-Fiber Pre-Term 4-Fiber LC-SC OS1/2 250m
40789 LinkITRS_Trommel-1 Trommel for fiber-/installasjonskabel 40cm ytterdiameter, 17cm rullediameter
 
Copyright © 2014 CBK - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS

3.14.11.10