Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.

 


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Antall treff:
173
Produsent:
CBK (10)
Cisco (6)
HP (2)
 
LinkIT (153)
Grensesnitt:
GBIC (1)
SFP (82)
SFP+ (14)
X2 (5)
 
XENPAK (19)
XFP (5)
Koding:
HP (11)
3Com (6)
Cisco (41)
 
Nortel (3)
 
H3C (1)
Huawei (15)
Dell (4)
 
1 2 >>
40946 38537 38540 41981 41980 41982 39567 41312 39686 46723 39685 39683 39620 39621 39622 39624 39625 39679 39626 39641 39642 39703 39704 46722 39705 46721 39607 39608 39609 39610 41228 39614 39615 46788 39616 39628 39629 39630 39631 41177 39611 39612 46750 39613 39650 39651 39652 39673 39633 39649 39635 39618 39576 39619 31907 39674 39675 42805 39676 39657 39692 39691 47465 39606 39627 40357 39632 39617 40541 39645 39644 39671 39656 39670 39672 39655 39653 39654 47467 42627 39721 39719 39720 39722 39723 42629 42161 42309 41233 40475 47453 42628 46900 46096 39726 39731 39730 39724 39727
41865 CiscoMGBSX1 Cisco SB SFP (mini-GBIC) 1000Base-SX 1000BASE-SX connectivity, LC connectors
40181 CiscoGLC-LH-SMD= Cisco SFP 1,25Gbps, LX/LH, DDM/DOM Cisco GLC-LH-SMD= original tranciever
40184 CiscoGLC-T= Cisco SFP, 1000 Base-T Cisco GLC-T= original tranciever
42808 CiscoSFP-H10GB-CU1M= Cisco SFP+ Copper Twinax Cable, 1 meter 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24,
42807 CiscoSFP-H10GB-CU3M= Cisco SFP+ Copper Twinax Cable, 3 meter Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48,
42809 CiscoSFP-H10GB-CU5M= Cisco SFP+ Copper Twinax Cable, 5 meter 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24,
40582 LinkITWS-G5486-C LinkIT GBIC 1,25Gb, Cisco GigE, 10km 1310nm, 10dB, SM/MM GBIC-1000Base-LX-C
42192 LinkITSFP-1GB-BX20D-43 LinkIT SFP 1,25G, 1490T/1310R 20km Ukodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40701 LinkITGLC-BX-U20-C LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1310T/1490R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
47304 LinkITGLC-BX-U20-35-C LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1310T/1550R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40700 LinkITGLC-BX-D20-C LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1490T/1310R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40698 LinkITGLC-BX-D-C LinkIT SFP 1,25G, Cisco 1550T/1310R 20km Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, DDM
40635 LinkIT3CSFP91-C LinkIT SFP 1,25Gbps, 3Com, DDM 550met. 3Com kodet, SX multimodus, 850 nm
40636 LinkIT3CSFP92-C LinkIT SFP 1,25Gbps, 3Com, DDM, 20km. 3Com kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40637 LinkIT3CSFP97-C LinkIT SFP 1,25Gbps, 3Com, DDM, 80km. 3Com kodet, ZXD singlemodus, 1550nm 80km
40639 LinkITSFP-GIG-SX-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM  550met Alcatel kodet, SX multimodus, 850 nm
40640 LinkITSFP-GIG-LX-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM 20 km Alcatel kodet LX singlemodus 1310nm 20km
40694 LinkITSFP-100-LC-SM40-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM 40 km Alcatel kodet LHX singlemod. 1310nm 40km
40641 LinkITSFP-GIG-LH70-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Alcatel DDM 80km. Alcatel kodet ZX singlemodus 1550nm 80km
40656 LinkIT108873241-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Avaya, DDM 550met. Avaya kodet, SX multimodus, 850 nm
40657 LinkIT108873258-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Avaya, DDM, 20km. Avaya kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40718 LinkITSFP-GE-S-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM 550met. Cisco kodet, SX multimodus, 850 nm
40719 LinkITSFP-GE-L-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 20km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
47303 LinkITSFP-GE-EX-SMD-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 40km. Cisco kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
40720 LinkITSFP-GE-Z-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM, 80km. Cisco kodet, ZX singlemodus, 1550nm 80km
47302 LinkITSFP-GE-EZXD-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, DDM,120km. Cisco kodet, EX singlemodus 1550nm 120km
40622 LinkITGLC-SX-MM-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM 550 m. Cisco kodet. SX multimodus 850nm 550 met
40623 LinkITGLC-LH-SM-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 20km. Cisco kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40624 LinkITGLC-LHX-SM-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 40km. Cisco kodet, LHX singlemodus 1310nm 40km
40625 LinkITGLC-ZX-SM-RGD-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Cisco, u/DDM, 80km. Cisco kodet, Rugged, ZX 1550nm ZX-RGD-C
42117 LinkIT790-10070-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Dell, DDM 550met. Dell 5524 kodet, SX multimodus, 850 nm
40629 LinkIT10051-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme DDM 550met. Extreme kodet, SX multimodus, 850 nm
40630 LinkIT10052-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme, DDM, 20km. Extreme kodet LX singlemodus 1310nm 20km
47360 LinkIT10052-40KM-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme, DDM, 40km. Extreme kodet LX singlemodus 1310nm 40km
40631 LinkIT10053-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Extreme, DDM, 80km. Extreme kodet ZX singlemodus 1550nm 80km
40643 LinkITE1MG-SX-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry DDM 550met. Foundry kodet, SX multimodus, 850 nm
40644 LinkITE1MG-LX-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry DDM, 20km. Found kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
40645 LinkITE1MG-LHB-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry DDM, 40km. Foundry kodet LHX singlemod. 1310nm 40km
40646 LinkITE1MG-LHA-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Foundry, DDM, 80km. Foundry kodet ZX singlemodus 1550nm 80km
42076 HPJ4859C-D LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, 10km HP kodet, LX 1310nm, 10dB, SM/MM
40626 LinkITJ4858C-C LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM 550 met HP kodet. SX multimodus 850nm 550 met
40627 LinkITJ4859C-C LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 20km. HP kodet, LX singlemodus, 1310nm 20km
47330 LinkITJ4859C-40KM-C LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 40km. HP kodet, LX singlemodus, 1310nm 40km
40628 LinkITJ4860C-C LinkIT SFP 1,25Gbps, HP, DDM, 80km. HP kodet, ZX singlemodus, 1550nm 80 km
40665 LinkIT1000BASE-SX-SFP-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM 550met. Huawei kodet, SX multimodus, 850 nm
40666 LinkIT1000BASE-LXD-SFP-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM, 20km. Huawei kodet, LX singlemodus 1310nm 20km
40667 LinkIT1000BASE-LH-SFP-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM, 40km. Huawei kodet LHX singlemodus 1310nm 40km
40688 LinkITOC-3/STM-1-LR-2-SM-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Huawei DDM, 80km. Huawei kodet, ZX singlemodus 1550nm 80km
40648 LinkITJX-SFP-1GE-SXD-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Juniper DDM 550met. Juniper kodet, SX multimodus, 850 nm
40664 LinkITMGBLH1-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Juniper DDM, 20km. Juniper kodet LX singlemodus 1310nm 20km
40650 LinkITJX-SFP-1GE-LH-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Juniper DDM, 80km. Juniper kodet ZX singlemodus 1550nm 80km
40633 LinkITAA1419013-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Nortel, SX,  550 m. Norte kodet. SX multimodus 850nm 550 met
40591 LinkITAA1419004-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Nortel, ZX, 80km. Nortel kodet, ZX singlemodus, 1550nm,
40634 LinkITAA1419015-C LinkIT SFP 1,25Gbps, Nortelm LX 20km. Nortel kodet, LX singlemodus 1310nm 20km
36837 LinkITSFP-1000Base-TX-C LinkIT SFP 10/100/1000Base-T, Cisco Cisco kodet, for SGMII host systems
40689 LinkITGLC-FE-100FX-C LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco MM,  2 km, Cisco kodet. FE, 1310nm. Multimode 2 km
40690 LinkITGLC-FE-100LX-C LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco SM, 10 km. Cisco kodet. LX, 1310nm. Singlemode 10km
43548 LinkITXGSF-1303-20-F LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco SM, 20 km. Cisco kodet. LX, 1310nm. Singlemode 20km
40691 LinkITXGSF-1303-40-F LinkIT SFP 100/155Mbps, Cisco SM, 40 km. Cisco kodet. LX, 1310nm. Singlemode 40km
40672 LinkIT100BASE-FX-SX-SFP-C LinkIT SFP 100/155Mbps, Huawei MM  2 km, Huawei kodet. FE, 1310nm. Multimode 2 km
40707 LinkITGLC-FE-100BX-U-1-C LinkIT SFP 100/155Mbs Cisco 1310T/1550R Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, BX-U
40706 LinkITGLC-FE-100BX-D-1-C LinkIT SFP 100/155Mbs Cisco 1550T/1310R Cisco kodet, BiDi, 0 - 20KM, BX-D
47894 LinkITLI-SFP-GIG-T-C LinkIT SFP 1000Base-T Copper Alcatel Alcatel kodet, RJ45  SerDes host systems
40621 LinkITGLC-T-C LinkIT SFP 1000Base-T Copper Cisco Cisco kodet, RJ45  SFP-1000Base-TX-C
40642 LinkITE1MG-TX-C LinkIT SFP 1000Base-T Copper Foundry Foundry kodet, RJ45  SFP-1000Base-TX-C
41333 LinkITJ8177C-C LinkIT SFP 1000Base-T Copper HP HP kodet, RJ45  SFP-1000Base-TX-C
40647 LinkITJX-SFP-1GE-T-C LinkIT SFP 1000Base-T Copper Juniper Juniper kodet, RJ45
40632 LinkITAA1419043-C LinkIT SFP 1000Base-T Copper Nortel Nortel kodet, RJ45  TX
41512 LinkITAFBR-57R5APZ-C LinkIT SFP 4,25/2,25/1.06  Avago 150 m. Avago kodet, SX multimodus, 850 nm
40660 LinkITDEM-310GT-C LinkIT SFP D-Link 1000BASE-LX SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC
40659 LinkITDEM-311GT-C LinkIT SFP D-Link 1000BASE-SX 550M SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC
40686 LinkITOC-3/STM-1-IR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 15km, STM1
40671 LinkITSFP-100Base-FX-W-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, 100Base
40685 LinkITOC-3/STM-1-SR-MM-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 2km, STM1
40687 LinkITOC-3/STM-1-LR-1-SM-C LinkIT SFP Huawei 1310nm, 40km, STM1
40670 LinkIT1000BASE-ZX-UR-SFP-C LinkIT SFP Huawei 1550nm 100km 1.25Gbps
40668 LinkIT1000BASE-ZX-LR-SFP-C LinkIT SFP Huawei 1550nm, 40km, 1.25Gbps
40669 LinkIT1000BASE-ZX-VR-SFP-C LinkIT SFP Huawei 1550nm, 70km, 1.25Gbps
47896 LinkITLI-3HE04823AA-C LinkIT SFP+ 10G, Alcatel DDM,  10km Alcatel kode SX, 1310 nm, SM
43381 LinkITLI-3HE04824AA-C LinkIT SFP+ 10G, Alcatel DDM,  300 meter Alcatel kodet SX, 850nm MM
40736 LinkITSFP-10G-LRM-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  220 meter Cisco kodet, LRM 1310nm, Multimodus
40734 LinkITSFP-10G-SR-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM,  300 meter Cisco kodet, SX, 850nm, MM SFP-10GE-SR-C
40735 LinkITSFP-10G-LR-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 10km Cisco kodet, LR, 1310nm, Single Modus
40737 LinkITSFP-10GB-ER-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 40km Cisco kodet, ER, 1550nm, Single Modus
40738 LinkITSFP-10GB-ZR-C LinkIT SFP+ 10G, Cisco, DDM, 80km SFP-10GB-ZR-C     ZR, 1550nm, Single Mod
43383 LinkITSFP-10-SR-C LinkIT SFP+ 10G, Dell, DDM,  300 meter Used in Dell Powerconnect 5548, 850nm
42971 LinkITSFP-10GE-LR-D+ LinkIT SFP+ 10G, Dell, DDM, 10km Dell kodet, LR, 1310nm, Single Modus
43109 LinkITSFP-10GE-LR-E LinkIT SFP+ 10G, Extreme, DDM, 10km Extreme kodet, LR, 1310nm, Single Modus
42122 LinkITJ9150A-C LinkIT SFP+ 10G, HP, DDM,  300 meter HP kodet, SX 850n 4dB, MM  SFP-10GE-SR-H
41448 HPJ9151A-C LinkIT SFP+ 10G, HP, DDM, 10km HP kodet, LR, 1310nm, lik J9151A
47882 LinkITSFP-10G-SR-IN-C LinkIT SFP+ 10G, Intel, DDM,  300 meter Intel kodet, SX, 850nm, MM
43382 LinkITSFP-10GB-LR-C LinkIT SFP+ ARUBA Ethernet, DDM, 10km Aruba kodet, LR, 1310nm, Single Modus
43582 LinkITAW538A-C LinkIT SFP+ HP 8Gb CWDM 1530nm, 25km HP kodet, DDM, singlemode, 25 km
47459 LinkIT45W1216-C LinkIT SFP+ IBM Transceiver 8 Gbps 10 km Fibrechannel
46773 LinkIT407-10271-C LinkIT SFP+ Singelmodus 8GBits 10km Dell chassis M1000 Brocade M5424
40741 LinkITX2-10GB-ER-C LinkIT X2 Cisco 10GBase-ER DDM,  40km Cisco kodet, 1550nm,  X2-ER-C
40746 LinkITX2-10GB-LR-C LinkIT X2 Cisco 10GBase-LR DDM,  10km Cisco kodet, 1310nm,  X2-LR-C
40745 LinkITX2-10GB-LR-C LinkIT X2 Cisco 10GBASE-SR 10km Cisco kodet. Lik Cisco X2-10GB-LR
40739 LinkITX2-10GB-SR-C LinkIT X2 Cisco 10GBase-SR DDM,  82 m Cisco kodet, 850nm,MM,  X2-SR-C
40742 LinkITX2-10GB-ZR-C LinkIT X2 Cisco 10GBASE-ZR DDM 80km 1550nm, 24dB, SM,X2-ZR-C
 
1 2 >>
Copyright © 2014 CBK - All rights reserved
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS

3.14.9.40